Jei produktai yra ne tokie, kokių tikėjotės, juos galite grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo datos. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos, nenešiotos ir privalo turėti visas reikalaujamas etiketes bei prikabinamas etiketes.

Per 14 dienų nuo prekės gavimo Jūs galite:

  1. Keisti prekę į kitą dydį nemokamai. (jei keičiamos prekės suma mažesnė nei 19.95Eur, pakeistos prekės siuntimo išlaidos yra mokamos)
  2. Keisti prekę į kitą, tos pačios vertės prekę nemokamai. (jei keičiamos prekės suma mažesnė nei 19.99Eur, pakeistos prekės siuntimo išlaidos yra mokamos)
  3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus*.

*Svarbu! Gamyklinio defekto atveju prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo užsakymo atlikimo, prekė bus siunčiama gamintojui nustatyti ar defektas yra ne mechaninis, o gamyklinis, todėl tai gali užtrukti iki 30 dienų.

 

 Pažymėtina, jog galite grąžinti visas Fimi.lt parduodamas prekes, išskyrus LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis (pvz., negalite grąžinti iš anksto supakuotų prekių, kurias išpakavote po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių). Kokybiški apatiniai drabužiai, naktiniai marškiniai, pižamos, pėdkelnės, kojinės, puskojinės negali būti grąžinami. Remiantis Civilinio kodekso 6.363  straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis.