COVID-19 pandemijos poveikis pirkimo įpročiams. Kodėl populiarėja internetinės parduotuvės?

COVID-19 pandemijos poveikis pirkimo įpročiams. Kodėl populiarėja internetinės parduotuvės?

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2019 metais internetinėmis parduotuvėmis naudojosi 46 procentai 16-74 metų amžiaus Lietuvos gyventojų,  o internetu dažniausiai buvo perkami drabužiai, avalynė ir sporto prekės.

Tuo metu 2020-aisiais virtuali prekyba pasiekė dar didesnes aukštumas – COVID-19 pandemija paskatino išbandyti pirkimą internetu ir anksčiau to nebandžiusius.

Specialistai prognozuoja, jog ir praėjus pandemijai internetinių parduotuvių paklausa ir toliau sparčiai augs, vis daugiau žmonių atrandant šio pirkimo būdo privalumus. 

Kodėl verta pirkti internetu?  

Internete prekės (taip pat ir moteriški drabužiai) kainuoja pigiau, o pastebėti prekėms taikomas nuolaidas ir akcijas – daug paprasčiau.

Nesunku pastebėti, jog vaikščiojimas po parduotuves atima daug laiko. Bendravimas su darbuotojais, laukimas eilėse prie matavimo kabinų ar kasų išvargina, ypač jei tenka apsilankyti ne vienoje parduotuvėje.

 

Internetinėse parduotuvėse daug lengviau įvertinti prekių pasiūlą, palyginti kainas, sužinoti klientų atsiliepimus.

 

Mūsų parduotuvėje moteriški drabužiai į siuntos punktą išsiunčiami per 24 valandas, tad klientai sutaupo ne tik savo pinigus, bet ir laiką.